SPOLUPRÁCE

Poskytnutím slevy/produktů/služeb na našem portálu se stanou vaše produkty nebo služby pro naše zákazníky zábavnější. Získáváte tím nové klienty, kteří o Vás nevěděli nebo jen hledali dobrou příležitost vyzkoušet něco nového. Nejčastější spolupráce je ve formě dropshippingu.Začínáte s novým podnikáním, chcete zviditelnit svoji firmu nebo produkty a služby? Jste malá nebo i zaběhlá firma a jen potřebujete vyzkoušet jinou formu reklamy? Zkuste naší propagaci a vše nechte na nás. Stačí nás kontaktovat v kontaktním formuláři, shop@rzestudio.cz nebo na čísle: +420 733 111 659. Ke každému přistupujeme individuálně.

Každým návrhem se budeme zabývat a snažit se vyhovět jejímu zobrazení. Vše musíme prověřit, proto návrhy nemůžeme ihned zobrazovat automaticky. Prohlédneme, jestli daný služba/sleva/produkt skutečně ještě nemáme v nabídce. Jestli navržená sleva jsou skutečné a funkční. Neporušují podmínky serveru wauow.com. Zavedeme slevu do systému, přiřadíme ji do správné kategorie. Slevu zveřejníme nebo se spojíme s obchodem, abychom dořešili její zobrazení a další věci.

Pro více informací nás kontaktujte pomocí formuláře v kontaktech nebo v této části.

Před každým vložením do katalogu na serveru si prosím přečtěte Obchodní podmínky, podmínky reklamace a další důležité informace. Pokud váš produkt/sleva nesplňuje tyto podmínky a porušuje ochranné známky, tak by pak mohl být kvůli jejich porušení během pár minut po vložení administrátorem vymazán/a nebo vůbec nepřidán. Vše se řeší individuálně.

Získat členství může každý partner nebo firma, který/á splňuje podmínky a souhlasí s obchodnímy podmínkami. Členem se může stát podnikatel jako fyzická osoba nebo právnícká osoba (firmy). Při získání členství je člen povinen mít aktualizované údaje (informace a platební údaje) na svém profilu a udržovat je aktualizované, pravdivé a úplné. Nejčastější spolupráce je ve formě dropshippingu.Více informaci:

O Wauow
Registrace
Přihlášení
Podmínky
Spolupráce