PŘIDAT PRODUKTY

Pokud chcete, abychom přidali produkty na web můžete pro jeho navrhnutí využít sekci "Spolupráce".

Členství "Pluska" je pouze pro pro klienty, kteří s námi chtějí velkoobchodně spolupracovat.

Velkoobchodní spolupráce ve formě dropshippingu.

Každým návrhem/produktem se budeme zabývat a snažit se vyhovět jejímu zobrazení. Vše musíme prověřit, proto návrhy nemůžeme ihned zobrazovat automaticky. Prohlédneme, jestli daný kupón/sleva/produkt skutečně ještě nemáme v nabídce. Jestli navržený kupón nebo sleva jsou skutečné a funkční. Zavedeme slevu do systému, přiřadíme ji do správné kategorie. Slevu zveřejníme nebo se spojíme s obchodem, abychom dořešili její zobrazení a další věci.

Začínáte s novým podnikáním, chcete zviditelnit svoji firmu nebo produkty a služby? Jste zaběhlá firma a jen potřebujete vyzkoušet jinou formu reklamy? Zkuste naší propagaci a vše nechte na nás. Stačí nás kontaktovat na shop@rzestudio.cz nebo na čísle: +420 733 111 659

Získat členství může každý partner nebo firma, který/á splňuje podmínky a souhlasí s obchodnímy podmínkami. Členem se může stát podnikatel jako fyzická osoba nebo právnícká osoba (firmy). Při získání členství je člen povinen mít aktualizované údaje (informace a platební údaje) na svém profilu a udržovat je aktualizované, pravdivé a úplné. Nejčastější spolupráce je ve formě dropshippingu.Více informaci:

O Wauow
Registrace
Přihlášení
Podmínky
Spolupráce